Wypożyczalnia

W naszej firmie otworzyliśmy nowy dział z wypożyczaniem sprzętu ogrodniczego oraz roślin. Zdobyte doświadczenie pozwoliło na wprowadzenie do naszej wypożyczalni maszyn odpowiadającym potrzebom naszych klientów. Jeśli nie potrzebujesz teraz kupować jakiegoś urządzenia, lub chcesz je przed zakupem wypróbować na swoim terenie, zapraszamy do skorzystania z usług naszej wypożyczalni.

Rent a Tree

Czy planują Państwo jakąś imprezę, wydarzenie, a może chcą Państwo uatrakcyjnić otoczenie swojej restauracji?

Jako centrum ogrodnicze nie tylko sprzedajemy drzewa i krzewy, ale także je wynajmujemy.

Możliwości są nieograniczone, dostosowane do Państwa indywidualnych życzeń. Oferujemy wiele gatunków, zarówno tych popularnych, jak i rzadkich, o różnorodnych formach i rozmiarach. Dostarczamy zamówione rośliny w najlepszej jakości i po korzystnej cenie, punktualnie i niezawodnie na terenie województwa Świętokrzyskiego.

Chętnie omówimy z Państwem możliwości i przedstawimy niezobowiązującą ofertę. 

Korzyści z wynajmu

Gdy potrzebujemy specjalistycznego sprzętu...

Od własnych ogrodów oczekuje się coraz więcej: Aby sprostać rosnącym wymaganiom potrzebny jest specjalistyczny, a przez to drogi sprzęt. Jego zakup okazuje się często kłopotliwy - nie dość, że wiąże się ze znaczną inwestycją, to pociąga za sobą m.in. koszty utrzymania. Potrzeba znalezienia bardziej racjonalnych i korzystnych rozwiązań stała się przyczyną powstania - wypożyczalni sprzętu i maszyn ogrodniczych.

....wynajem jest najlepszym rozwiązaniem! W ofercie znajdziesz każdy potrzebny Ci sprzęt: od maszyn do robót ziemnych, przez sprzęt do prac pielęgnacyjnych, po urządzenia pomocnicze przy sprzątaniu i czyszczeniu. Wynajem w Bonsai Park opłaca się każdemu... niezależnie, czy prowadzi małą firmę, czy też we własnym ogrodzie. Przewaga wynajmu nad zakupem przejawia się w każdym możliwym aspekcie!

Korzyści organizacyjne

Łatwość pozyskania sprzętu Dzięki szerokiej ofercie i w stanie dostarczyć zamówiony sprzęt bezpośrednio na miejsce, w ustalonym wcześniej terminie.

Bezproblemowy przebieg prac Zapewniamy fachowe doradztwo, a na czas wynajmu pełną opiekę techniczną. Zwalnia to naszych klientów z potrzeby serwisowania sprzętu, odpowiedniego zapasu części zamiennych, a także pozwala na ograniczenie przestojów. 

Pomoc W każdej chwili zawsze służymy pomocą, co skraca czas ewentualnego przestoju.

Korzyści formalno-prawne 

Łatwiejsza kontrola kosztów i wykorzystanie. Wynajem pozwala uprościć domowe i firmowe finanse, zostawiając tylko jeden koszt - wynajem. Ułatwia to kontrolę wykorzystania sprzętu, a także umożliwia ustalenie osobistej odpowiedzialności w przypadku wystąpienia problemów. Mniej kłopotów. Korzystanie z wypożyczanego sprzętu pozwala uniknąć problemów i kosztów związanych z pilnowaniem i ochroną.

Korzyści finansowe

Brak kosztów zakupu i zbycia Wynajem sprzętu jest znacznie tańszy niż koszt jego kupna. Korzystanie z wypożyczonego sprzętu eliminuje także problem związany z jego zbyciem, pozwalając oszczędzić czas i środki na to przeznaczone (ogłoszenia)

Optymalne wykorzystanie potencjału Szeroka oferta wynajmowanych urządzeń zwiększa możliwość racjonalnego doboru specjalistycznego sprzętu do określonych prac. Wypożyczając tylko ten sprzęt, który jest aktualnie potrzebny można przeznaczyć środki pieniężne na inne cele.

Ograniczenie zapasów i kosztów magazynowania Wynajem sprzętu pozwala na zminimalizowanie zapasów własnych, a także eliminuje konieczność utrzymywania budynków do jego przechowywania i ochrony

 

 

Wypożyczalnia

Filtrowanie
Cena
-

Witryna korzysta z plików Cookies.

Więcej na ten temat znajdziesz w Polityka Cookies